Επιμόρφωση καθηγητών ΠΕ19-20

Αγαπητοί Συνάδελφοι σας ενημερώνω ότι πρόκειται να πραγματοποιηθεί βιωματική επιμόρφωση, στο 1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου, καθηγητών ΠΕ19-20 του Ν. Αργολίδας, στις: Δευτέρα 20 Απριλίου 2015 και Δευτέρα 27 Απριλίου 2015 και ώρα 11:45, στο πλαίσιο του κοινού κενού τρίωρου, με θέμα: «Δημιουργία, συντήρηση & Διαχείριση ιστοσελίδας στο ΠΣΔ, με το λογισμικό WordPress«.

Το βιωματικό Σεμινάριο θα διοργανωθεί από το Σχολικό Σύμβουλο Πληροφορικής και το ΚΕΠΛΗΝΕΤ Αργολίδας.

Η πλήρης περιγραφή του προγράμματος επιμόρφωσης επισυνάπτεται.

Οι αιτήσεις συμμετοχής παρακαλώ να γίνουν το πολύ μέχρι Δευτέρα 30/3/2015, για να εξασφαλιστούν οι απαραίτητες άδειες.

Η συμμετοχή στο βιωματικό σεμινάριο πρέπει να δηλωθεί υποχρεωτικά εδώ:

Η περίοδος αιτήσεων έληξε!! Σύντομα θα υπάρξει νεώτερη ειδοποίηση σχετικά με τους καθηγητές που θα παρακολουθήσουν το σεμινάριο.

Ο ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΤΣΑΚΗΣ