Κατασκευή προσομοιώσεων με χρήση του Easy Java Simulations

O Σχολικός Σύμβουλος του κλάδου ΠΕ19-20, Σταύρος Κωτσάκης σε συνεργασία με τον Αναπληρωτή καθηγητή της ΑΣΠΑΙΤΕ κ. Σαράντο Ψυχάρη, τον Διευθυντή Δ.Ε. Αργολίδας και το ΚΕΠΛΗΝΕΤ Αργολίδας, διοργανώνει επιμορφωτικό βιωματικό σεμινάριο με θέμα: «Κατασκευή προσομοιώσεων με χρήση του Easy Java Simulations».

Το σεμινάριο απευθύνεται στους καθηγητές των κλάδων ΠΕ19-20, ΠΕ03 και ΠΕ04. Έχει συνολική διάρκεια 5 ωρών και θα πραγματοποιηθεί την 08 Μαΐου 2015 και ώρες 15:30 έως 20:30 στο 1ο Γ.Ε.Λ. Ναυπλίου.
Επειδή ο αριθμός των θέσεων είναι περιορισμένος, οι εκπαιδευτικοί που επιθυμούν να παρακολουθήσουν το επιμορφωτικό βιωματικό σεμινάριο, θα πρέπει να δηλώσουν προτίμηση συμμετοχής και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας, με βάση τη σειρά δήλωσης, οι 20 πρώτοι συνάδελφοι, οι οποίοι και θα επιλεγούν, θα ενημερωθούν εγκαίρως με e-mail.

Περισσότερα στο συννημένο αρχείο.

Ηλεκτρονική αίτηση εδώ.

Ο ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ