Ενημερωτική Επιστολή ΠΕ19?ΠΕ20 Σχ. Συμβ. Αρκαδίας, Αργολίδας & Κορινθίας [9]

Αρκαδία, Κορινθία, Αργολίδα
20 Οκτωβρίου 2015Αναθέσεις μαθημάτων ΕΠΑΛ
Δες επισυναπτόμενο «anatheseis_epal_7881.PDF»

Διδακτέα ύλη και Οδηγίες για τη διδασκαλία των μαθημάτων της Α΄ τάξης του Ημερησίου Γενικού Λυκείου και των Α΄ και Β΄ τάξεων του Εσπερινού Γενικού Λυκείου για το σχ. έτος 2015-2016.
Δες επισυναπτόμενο «Οδηγίες για ΑρχΕπΥπολ Β ΕΣΠ ΓΕΛ & Α ΓΕΛ.pdf».

Διδακτέα ύλη και Οδηγίες για τη διδασκαλία των μαθημάτων της Β΄ τάξης του Ημερησίου Γενικού Λυκείου και της Γ΄ τάξης του Εσπερινού Γενικού Λυκείου για το σχ. έτος 2015-2016.
Δες επισυναπτόμενο «Οδηγίες για ΑρχΕπΥπολ Β ΕΣΠ ΓΕΛ & Α ΓΕΛ.pdf»

Επιμόρφωση εκπαιδευτικών για την αξιοποίηση και εφαρμογή των ψηφιακών τεχνολογιών στη διδακτική πράξη (Επιμόρφωση Β΄επιπέδου Τ.Π.Ε.).
Δες επισυναπτόμενο «Νέα Επιμορφ Β επιπέδου.pdf».

Σεμινάριο «Αξιοποίηση τεχνικών ασύγχρονης και εξ? αποστάσεως διδασκαλίας (e-Learning) μέσα από το περιβάλλον ηλεκτρονικής μάθησης Moodle».
Δες επισυναπτόμενο «cotsakis_enimerosi_seminaria-e-learning-moodle_2015-2016.pdf».

Υποβολή αιτημάτων χορήγησης εξοπλισμού σχολείων.
Δες επισυναπτόμενα «ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦ ΣΥΣΤ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΧΩΡΑ.pdf» και «web_app_for_SM.PDF».

Εκλογές Π.Ε.ΚΑ.Π.
Δες επισυναπτόμενα «ΕκλογέςΠΕΚΑΠ.pdf», «Psifodeltio-klogesPekap2015.pdf», » DeltioSymmetoxis-EklogesPekap2015.pdf», «2015-10-15-ED-Ekloges-PEKAP.pdf», «2015-10-15-ED-Ekloges-Parartimaton-Sillogon.pdf».

Ευχαριστώ,

Σταύρος Κωτσάκης