ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΕ 15/04/2024 – Ανακοίνωση κενών οργανικών θέσεων εκπαιδευτικών και υπεραριθμιών εκπαιδευτικών στις σχολικές μονάδες Δ.Δ.Ε. Αργολίδας – Ενημέρωση για τη διαδικασία άρσης υπεραριθμιών – Έντυπο αίτησης για κρίση υπεράριθμου εκπαιδευτικού

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί που έχουν οργανική θέση στα σχολεία και ανήκουν σε κλάδους και ειδικότητες στις οποίες έχουν προσδιοριστεί οργανικές υπεραριθμίες σε αντιστοίχηση με τα οργανικά κενά της παρούσας πράξης, να υποβάλουν δήλωση αν επιθυμούν να κριθούν ως υπεράριθμοι από 12-04-2024 έως και 16-04-2024 Δήλωση θα υποβάλουν και αυτοί που δεν επιθυμούν να κριθούν αναφέροντας ότι δεν επιθυμούν. Για τη διαδικασία παρακαλούμε να ενημερωθούν από τα επισυναπτόμενα αρχεία.

Νέα τροποποίηση στις 15/04/2024.

ΑΝΑΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ ΟΡΘΟ (ΑΦΑΙΡΕΙΤΑΙ ΤΟ ΚΕΝΟ ΠΕ04 ΣΤΟ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ-
ΑΦΑΙΡΕΙΤΑΙ Η ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΙΑ ΠΕ82 ΣΤΟ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ)

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΚΕΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΙΩΝ  ΣΤΙΣ  12-04-2024

(Μετά από αποστολή από τα τις σχολικές μονάδες Δ.Ε. Αργολίδας νέων πινάκων Α)