Δικαιολογητικα – εντυπα για αναπληρωτες εκπαιδευτικους γ’ φασης αναπληρωτών

Οι προσληφθεντες αναπληρωτες εκπαιδευτικοι παρακαλουνται να διαβασουν προσεκτικα τις οδηγιες, να συγκεντρωσουν τα απαραιτητα δικαιολογητικα και να συμπληρωσουν τα σχετικα εντυπα.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Όλα τα απαραιτητα δικαιολογητικά σκανάρονται, αποθηκεύονται σε ένα (1) ενιαίο αρχείο PDF και αποστέλλονται στη ΔΔΕ Αργολίδας στο mail@dide.arg.sch.gr εως την 1-11-2021
Επιπρόσθετα όλα τα ανωτέρω δικαιολογητικά σε έντυπη μορφή κατατίθενται στο σχολείο τοποθέτησης.

Οι προσλαμβανόμενοι οφείλουν να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία στα σχολεία στα οποία θα τοποθετηθούν, από τη Δευτέρα 1 Νοεμβρίου έως και την Τρίτη 2 Νοεμβρίου 2021.

Επί της διαδικασίας τοποθέτησης σε σχολικές μονάδες (για τις περιπτώσεις που απαιτείται) και ανάληψης υπηρεσίας, οι προσλαμβανόμενοι οφείλουν να ανατρέξουν στην διεύθυνση www.minedu.gov.gr/anaplirotes όπου έχουν αναρτηθεί οι απαραίτητες πληροφορίες και διευκρινίσεις.